Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
Online
Pruszków
Piastów
Komorów
Pęcice
Garwolin
Warszawa (Ursus +9)
Gdańsk
Grodzisk Mazowiecki
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski100 - 120 / 45 min

Inglese

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/533 opinie

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Pomagę Ci zacząć mówić po angielsku, przygotować się do egzaminu. Osiągniesz swój cel związany z językiem angielskim w przyjemny sposób.

Jestem na TikTok: agnes.inglese.

Lektorka, korepetytorka, nauczycielka akademicka z tytułem doktora, głos do nagrań wykorzystywanych w książkach do nauki języka angielskiego.

Język angielski znam już od dziecka. Urodziłam się w Polsce, ale angielski był zawsze obecny w moim domu: mieszkałam w Afryce, miałam anglojęzyczną nianię i uczyłam się w szkole z brytyjskim programem. Przez 8 lat studiowałam i pracowałam na zagranicznych uczelniach. Jestem doktorem PhD Env. toxicology i mam publikacje w języku ang. w międzynarodowych czasopismach naukowych. Mam też wieloletnie doświadczenie w uczeniu dzieci i dorosłych.

Ze mną nauczysz się angielskiego i zbudujesz większą pewność siebie.

Języka można nauczyć się w każdym wieku. Ja w krótkim czasie jako dorosła opanowałam język włoski i płynnie nim mówię, znam język niemiecki w stopniu komunikatywnym, a uczę się chińskiego mandaryńskiego.

Tak więc ucząc języka angielskiego dzielę się również moim doświadczeniem i sposobami na efektywną naukę.

Z powodzeniem uczę dzieci i dorosłych. Wszystkie poziomy zaawansowania. Również od podstaw.

Moi uczniowie są dla mnie bardzo ważni i stawiam sobie za cel zdobycie przez nich swobody w posługiwaniu się językiem angielskim. Śledzę postęp ucznia i dobieram materiał tak, żeby wciąż uczyć czegoś nowego, jednocześnie powtarzając to, co już opanowane. Staram się też aby nauka języka była przyjemna, wesoła, i praktyczna.

Przygotowuję do egzaminu ósmoklasisty, do liceum z brytyjskim programem np. Akademeia High School, do matury, FCE, CAE, TOEFL, do studiów zagranicznych, pomagam na studiach z wykładowym językiem angielskim, przygotowyję na rozmowę kwalifikacyjną, do zmiany pracy, do wyjazdu zagranicznego, pomagam w przygotowaniu prezentacji lub tekstu.Oferuję Angielski do pracy, Business English, konwersacje.

Lekcje dostosowuję tematycznie do zainteresowań ucznia.

Oferuję również pomoc w nauce języka angielskiego w celu nadrobienia materiału szkolnego.

Główny mój cel to rozgadanie ucznia. Już od poziomu początkującego wplatam w lekcje elementy konwersacji, które rozszerzam w miarę powiększania się zasobu słów oraz środków językowych ucznia.W rezultacie pomagam rozwinąć umiejętność swobodnej rozmowy w języku angielskim na tematy związane z życiem codziennym, szkołą, pracą, zainteresowaniami, podróżami itd., bądź też bardziej specjalistyczne, a także rozumienie tekstów np. podcastów, social media, stron internetowych.

Spotkania ze mną, to coś więcej niż lekcje - to moje pełne zaangażowanie podczas lekcji, a także jak pisze jeden z moich uczniów "motywujące wsparcie, elastyczne podejście do zajęć, ciekawe tematy wynikające często z prowadzonej rozmowy  oraz szerokiej wiedzy."
To również dodatkowe materiały podsyłane w formie elektronicznej.

Języki obce to moja pasja. Jestem nauczycielką z powołania, więc uczę z entuzjazmem i radością.

Zdobyte wykształcenie, wiedza i umiejętności, wieloletnie doświadczenie w uczeniu, obycie w międzynarodowym środowisku, wysoka kultura osobista, oraz kreatywność, elastyczność, a także umiejętności interpersonalne pomagają mi uczyć na wysokim poziomie. Inspiruję uczniów poprzez przykłady i ćwiczenia. Razem odnajdujemy najbardziej odpowiadający im sposób nauki.

Wspieram wewnętrzną motywację uczniów do nauki języka i w ten sposób pomagam osiągać ich cele związane z nauką.

Sukcesy moich uczniów to dla mnie ogromna radość.

Lekcje ONLINE np. Skype, Zoom 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Adres zajęć

Inglese
Lipowa
05-803 Pruszków
NIP: 5222722937

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
01.2007 - 03.2009
Wageningen University, Holandia
Magister inżynier
Environmental Sciences - Environmental Toxicology
09.2009 - 05.2013
Universita Cattolica del Sacro Cuore
Doktor
AgriFood System
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
05.2013 - 05.2014
Ministero della Salute i UCSC
Ocena dokumentów potrzebnych do rejestracji chemicznych środków ochrony roślin.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 33
avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2024

Polecam lekcje z Panią Agnieszką. Córka zadowolona. Wynik egzaminu klas VIII z j. angielskiego 96%.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2024

Polecam gorąco. Agnieszka zawsze potrafi w bardzo prosty sposob wytlumaczyc logicznie wszelkie zawiłości jezyka angielskiego. Do tego jest nauczycielką, z którą lekcje są jak psychoterapia, szczegolnie dla osob niesmialych w poslugiwaniu się jezykiem angielskim.

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2024

Nauka z Panią Agnieszką ugruntowała wiedzę syna i pozwoliła mu swobodnie czuć się na lekcjach angielskiego (szkoła podstawowa). Dziękuje pięknie za przystępnie przekazana wiedzę i wszystkie materiały do utrwalenia wiedzy.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2024

Polecam z całego serca. Świetne podejście, ciekawy materiał. Z lekcjami zawsze można się wcześniej dogadać, gdyby wypadło coś niespodziewanego. Nie ma nic na siłę, wszystko w swoim tempie. Bardzo profesjonalne podejście!

avatar
Marlena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2024

Jestem bardzo zadowolona z zajęć prowadzonych przez Panią Agnieszkę. Lekcje ciekawe, dużo słuchania, rozmowy, jak również wyjaśnienia dziecku niezrozumiałych zagadnień. Syn się bardzo rozwinął językowo.

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2024

Jestem bardzo zadowolona z przygotowań do matury ustnej.Uzyskałam wynik na wysokim poziomie.Serdecznie polecam.

avatar
Hania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2024

Zajęcia mam już od kilku lat i jestem bardzo zadowolona. Pani Agnieszka dobrze przygotowała mnie do egzaminu po 8 klasie i pomogła mi rozwijać się na poziomie liceum. Poprawiłam swoje umiejętności komunikacji w języku angielskim i wyeliminowałam wiele błędów gramatycznych. Polecam!!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2024

Gorąco polecam zajęcia z Panią Agnieszką ponieważ potrafi nauczyć j.angielskiego.

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2024

Serdecznie polecam p.Agnieszkę. Córka z niecierpliwością czekała na każdą kolejną lekcję, a postępy w znajomości j.ang spektakularne

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2024

Po długiej przerwie od angielskiego postanowiłem wrócić do nauki i lepiej trafić nie mogłem. Dzięki Pani Agnieszce przełamałem swoje bariery i odzyskałem pewność siebie w posługiwaniu się tym językiem.
Polecam również dorosłym!

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2023

Długo szukaliśmy nauczyciela dla naszej 12 letniej córki i zawsze kończyło się na paru lekcjach. Od roku dzięki Pani Agnieszce córka polubiła naukę języka angielskiego za co jestemy niezmiernie wdzięczni. Bardzo polecam. Adam Tkaczyk

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2023

Wynik egzaminu klas VIII z j. angielskiego 93%.
Pani Agnieszko dziękujemy za Pani pracę z córką!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2023

Córka uczy się z Panią Agnieszką od 2021 roku. W tym czasie udało jej się podnieść poziom angielskiego w szkole z oceny "3" na "5"
Na próbnych egzaminach klas VIII z j. angielskiego osiągnęła poziom 76 %.
Jest to nauczyciel cierpliwy, sumienny, prowadzący zajęcia w bardzo miłej atmosferze - i przede wszystkim skuteczny. Polecamy!

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 kwietnia 2023

Pani Agnieszka czy moja córkę od około 2 lat. Widzę ogromne postępy, córka bardzo lubi uczyć się z Panią Agnieszką, lekcje są przeprowadzane w miłej atmosferze, córka uczy się poprawnej wymowy, rozwiązuje zadania i regularnie rozmawia. Mam nadzieję, że będą razem uczyć się jeszcze kilka dobrych lat razem!
Jestem bardzo zadowolona z takiego podejścia, pani Agnieszka jest bardzo miła i sympatyczna, to super pedagog polecam serdecznie i wystawiam ocenę celującą

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 kwietnia 2023

Rewelacja! Cieszę się, że trafiłam do P. Agnes, zawsze przygotowana do zajęć, punktualna i cierpliwa. Zajęcia prowadzone w przyjaznej i miłej atmosferze. Dziecko (obecnie 8 letnie) z przyjemnością uczestniczy w lekcjach. :) POLECAM!

avatar
Wiesiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 października 2022

Polecam lekcje z Panią Agnieszką. Pozwoliły mi na znaczną poprawę mojego poziomu jęz. angielskiego, a także na przełamanie barier w rozmowie w tym języku. Cenię sobie motywujące wsparcie, elastyczne podejście do zajęć, ciekawe tematy - wynikające często z prowadzonej rozmowy oraz szerokiej wiedzy Pani Agnieszki, a także atmosferę zachęcającą do otwartości.
Polecam!

avatar
Iga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2022

Bardzo polecam P. Agnieszkę. Około 7 miesięczna nauka poskutkowała na prawdę zadowalającymi wynikami z matury (polepszyłam je o ok. 20-30% - zarówno z podstawy jak i rozszerzenia). Prawie całkowicie zniknęła u mnie bariera w posługiwaniu się językiem, dzięki temu, że lekcje są prowadzone w 99% po angielsku. Bardzo stresowałam się pierwszych lekcji, ale już od samego początku poczułam się bardzo swobodnie. Ogromnie polecam!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2022

Bardzo polecam! Lekcje prowadzone w przyjemnej atmosferze i dostosowane do potrzeb. Dzięki zajęciom zmniejszyła się moja bariera w mówieniu po angielsku.

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lutego 2022

Bardzo polecam lekcje z Panią Agnieszką! Zajęcia pozwoliły mi przygotować się do rozmowy po angielsku z szefem i dodały mi pewności siebie w używaniu języka.
Podczas spotkań jest przyjazna i miła atmosfera, lekcje są różnorodne, na każdy temat. Pani Agnieszka jest elastyczna i dostosowuje się do potrzeb ucznia (nawet jeżeli potrzebny temat zajęć po angielsku wychodzi spontanicznie). Dużo wsparcia, wiedzy, otwartość i indywidualne podejście - to otrzymamy na zajęciach :)
Gorąco polecam!

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2021

Jestem zadowolona z korepetycji i wyniku matury. Bardzo dobre podejście, ciekawe zadania do rozwiązywania i cierpliwość. Zdecydowanie polecam.

avatar
Nela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2021

Super podejście do dzieci i sposobu przekazu materiału .Bardzo bardzo dobry pedagog.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2021

Szczerze polecam naukę z Panią Agnieszką, gdyż potrafiła bardzo dobrze przygotować mnie do egzaminu ósmoklasisty z j.angielskiego. Przed rozpoczęciem nauki mój wynik z egzaminu próbnego był poniżej 50%. Po kilku miesiącach wspólnej pracy na ostatecznym egzaminie otrzymałam powyżej 90%!!! Serdecznie dziękuję Pani Agnieszce.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2021

Współpraca jak najbardziej owocna i opłacalna. Ciekawe oraz efektywne pomysły na lekcje. Wszystko zawsze dobrze wytłumaczone krok po kroku. Zdecydowanie polecam.

avatar
Hubert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 stycznia 2021

Szczerze polecam Panią Agnieszkę. Indywidualne podejście do ucznia, ciekawe materiały pomocnicze oraz co najważniejsze miła i swobodna atmosfera. Po 3 miesiącach nauki widzę poprawę jakości i płynności mówienia po angielsku, na czym najbardziej mi zależało. POLECAM !

avatar
Irmina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2020

Polecam zajęcia z Panią Agnieszką. Pomimo bardzo krótkiego czasu nauki nadrobiłam sporo zaległości i dzięki temu zdałam maturę. Jeszcze raz gorąco polecam! :D

avatar
Maciej Fink-Finowicki
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2020

Znam Agnieszkę od wielu lat i kilkakrotnie współpracowaliśmy przy wspólnych projektach. Jej angielski zadziwił mnie swoją płynnością i naturalnością. Ja osobiście pracuję z klientami angielskojęzycznymi długo, tym lepiej mogę ocenić swobodę i doświadczenie Agnieszki w posługiwaniu się tym językiem.

Agnieszka pomogła wielu moim kontrahentom w doskonaleniu swojego angielskiego, ale co uważam za najważniejsze, pokazała im jak z bieżącym zakresem słownictwa i znajomości języka uderzać w świat, czyli, krótko mówiąc pomogła przełamać magiczną barierę języka mówionego i komunikatywnego.

Agnieszka oprócz języka angielskiego, dysponuje również płynnym językiem włoskim w którym biegłość nabyła podczas swojego wieloletniego pobytu w Italii, gdzie robiła doktorat i pracowała na uczelni. Równie chętnie pomaga w nauce tego języka i ma w tym duże doświadczenie i świetnie opanowany warsztat pedagogiczny, zarówno w pracy z dziećmi, jak też z dorosłymi.

Agnieszka jest osobą niezwykłej cierpliwości, uwagi i empatii, ale przede wszystkim zaimponowała mi jako nauczyciel wymagający w sposób miękki, wręcz pluszowy formę pracy nad regularnością postępów w szlifowaniu języka, co jest niezwykle istotne podczas pracy z młodymi uczniami.

Znam trzy języki i nauczyłem się ich dzięki motywacji i dobremu warsztatowi moich nauczycieli. Ułatwiło mi to zwiedzenie pół świata i poznanie kilka tuzinów fantastycznych ludzi. Z perspektywy czasu, życzyłbym sobie, aby każdy z tych języków był uczony w taki bezstresowy sposób, jaki robi to Agnieszka.. ;)

Serdecznie polecam!!!

avatar
Jaro
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2020

Z przyjemnością rekomenduję współpracę z Panią Agnieszką. Pelny profesjonalizm i zaangażowanie pozwoliły na znaczny progres w nauce
j. angielskiego.

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 listopada 2019

Super osoba, pedagog, człowiek.
Bardzo duża wiedza i umiejętność dotarcia do ucznia. Podejście, wiedza, a także umiejętność zainspirowania ucznia i zwrócenia uwagi na to co ważne i co „kuleje”. Przecież sukces bierze się stąd, że się chce chcieć i uczyć, a nie zmuszać do tego. Inaczej pozostaje tylko wykuta i zapamiętana formułka, a nie umiejętność stasowania w życiu, lekcjach ale i na co dzień i chęć. Gratuluję Pani podejścia, metod i osobowości. Aha: uczeń ostatniej klasy szkoły podstawowej.
Polecam !

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2019

Polecam Panią Agnieszkę uczyła mnie oraz mojego syna który miał egzamin na koniec klasy 8. Zdał go bardzo dobrze co przełożyło się na wybór lepszej szkoły średniej co w obecnych czasach nie jest takie proste. Gorąco zachęcam do nauki u pani Agnieszki i pozdrawiam serdecznie.

avatar
Ula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lutego 2019

Nauczyciel absolutnie godny polecenia! Próbowałam wcześniej z kilkoma osobami, ale nigdy to nie było to.
Agnieszka jako korepetytor jest profesjonalna, zawsze przygotowana do zajęć, słuchająca potrzeb ucznia oraz kreatywna.

avatar
Wiola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 stycznia 2019

Serdecznie polecam zajęcia z Panią Agnieszką, którą cechuje pełny profesjonalizm, kreatywność i otwartość. Lekcje odbywają się o umówionej porze. Pani Agnieszka jest zawsze przygotowana do zajęć i uśmiechnięta. Odpowiada na wszelkie pytania, cierpliwie tłumaczy, potrafi dopasować charakter zajęć do potrzeb ucznia. :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 marca 2018

Zajęcia odbywają się w bardzo przyjemnych bezstresowych warunkach. Zindywidualizowane podejście wedle potrzeb i możliwości. POLECAM !!!!!!!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 grudnia 2017

Zajęcia z Panią Agnieszką są dopasowane do potrzeb uczącego się. Zawsze realizowałyśmy materiał, na którym mi zależało- głównie rozmowa i słownictwo związane z zawodem, który wykonuje. Dzięki temu nabrałam pewności siebie, pozbyłam się bariery i strachu przed rozmową z osobami anglojęzycznymi. No i co ważne- lekcje upływają w miłej atmosferze. Polecam :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.