Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Mysłowice (Brzezinka)
Imielin
Katowice
Sosnowiec
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielskicena do ustalenia

Agnieszka

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie

Opis ogłoszenia

Mam kilka lat doświadczenia jako korepetytor, jako lektor w szkole językowej, jako nauczyciel akademicki oraz tłumacz.
Oferuję pomoc w podniesieniu kwalifikacji językowych u dorosłych i młodzieży; pomoc w tzw. "rozgadaniu się", angielski na rozmowę kwalifikacyjną, przygotowanie do zmiany pracy, przygotowanie do wyjazdu zagranicznego, pomoc w przygotowaniu prezentacji lub tekstu, angielski w pracy, angielski bardziej formalny, Business English, konwersacje. Uczę również od podstaw dorosłych i dzieci.
Staram się aby nauka języka była przyjemna, wesoła i praktyczna, tak więc lekcje dostosowuję tematycznie do zainteresowań i/lub wykonywanego zawodu.
O mnie:
Urodzilam się w Polsce, jednak mój poziom to native speaker ponieważ w dzieciństwie mieszkałam za granicą, a później przez 8 lat studiowałam i pracowałam na zagranicznych uczelniach.
Jestem doktorem Environmental toxicology i mam publikacje w języku angielskim w międzynarodowych czasopismach naukowych.
Zdobyte wykształcenie, wiedza i umiejętności, wieloletnie doświadczenie w uczeniu, obycie w międzynarodowym środowisku, wysoka kultura osobista, oraz kreatywność, elastyczność, a także umiejętności interpersonalne pomagają mi uczyć na wysokim poziomie. Inspiruję uczniów, by odnaleźli najbardziej odpowiadający im sposób nauki oraz swoją wewnętrzną motywację do nauki języka. Pomagam moim uczniom osiągnąć ich cele związane z nauką języka angielskiego.
Sukcesy moich uczniów sprawiają mi ogromną radość.
Uczę również języka włoskiego.
Spotkania mogą odbywać się u mnie (Mysłowice - Brzezinka), u ucznia (Mysłowice i okolice), bądź też online (np. Skype).

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 15:00
Wtorek09:00 - 16:00
Środa09:00 - 19:00
Czwartek16:30 - 19:00
Piątek09:00 - 19:00
Sobota
Niedziela

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
01.2007 - 03.2009
Wageningen University, Holandia
Magister inżynier
Environmental Sciences - Environmental Toxicology
09.2009 - 05.2013
Universita Cattolica del Sacro Cuore
Doktor
AgriFood System
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
05.2013 - 05.2014
Ministero della Salute i UCSC
Ocena dokumentów potrzebnych do rejestracji chemicznych środków ochrony roślin.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Ula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lutego 2019

Nauczyciel absolutnie godny polecenia! Próbowałam wcześniej z kilkoma osobami, ale nigdy to nie było to.
Agnieszka jako korepetytor jest profesjonalna, zawsze przygotowana do zajęć, słuchająca potrzeb ucznia oraz kreatywna.

avatar
Wiola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 stycznia 2019

Serdecznie polecam zajęcia z Panią Agnieszką, którą cechuje pełny profesjonalizm, kreatywność i otwartość. Lekcje odbywają się o umówionej porze. Pani Agnieszka jest zawsze przygotowana do zajęć i uśmiechnięta. Odpowiada na wszelkie pytania, cierpliwie tłumaczy, potrafi dopasować charakter zajęć do potrzeb ucznia. :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 marca 2018

Zajęcia odbywają się w bardzo przyjemnych bezstresowych warunkach. Zindywidualizowane podejście wedle potrzeb i możliwości. POLECAM !!!!!!!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 grudnia 2017

Zajęcia z Panią Agnieszką są dopasowane do potrzeb uczącego się. Zawsze realizowałyśmy materiał, na którym mi zależało- głównie rozmowa i słownictwo związane z zawodem, który wykonuje. Dzięki temu nabrałam pewności siebie, pozbyłam się bariery i strachu przed rozmową z osobami anglojęzycznymi. No i co ważne- lekcje upływają w miłej atmosferze. Polecam :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.