Agnieszka Inglese

Ostatnia aktywność:
10 dni temu
 
Online
Pruszków
Piastów
Komorów
Pęcice
Garwolin
Warszawa (Ursus +9)
Gdańsk
Grodzisk Mazowiecki
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Pomagam osobom, które chcą zacząć mówić po angielsku osiągnąć ich cel w przyjemny sposób.
Lektorka, korepetytorka, nauczycielka akademicka z tytułem doktora, głos do nagrań wykorzystywanych w książkach do nauki języka angielskiego.
Język angielski znam już od dziecka. Urodziłam się w Polsce, jednak angielski był obecny w moim domu od najmłodszych lat, w dzieciństwie mieszkałam w Afryce, miałam anglojęzyczną nianię i uczyłam się w szkole z brytyjskim programem. Później przez 8 lat studiowałam i pracowałam na zagranicznych uczelniach. Jestem doktorem PhD Environmental toxicology i mam publikacje w języku angielskim w międzynarodowych czasopismach naukowych. Mam wieloletnie doświadczenie w uczeniu dzieci i dorosłych.

Ze mną nauczysz się angielskiego i zbudujesz większą pewność siebie. 

Wiem, że języka można nauczyć się w każdym wieku. Sama w krótkim czasie w dorosłym wieku opanowałam język włoski i płynnie nim mówię. Znam też język niemiecki w stopniu komunikatywnym. Obecnie uczę się chińskiego mandaryńskiego.

Tak więc ucząc języka angielskiego dzielę się również moim doświadczeniem i sposobami na efektywną naukę.

Z powodzeniem uczę zarówno dzieci jak i dorosłych. Wszystkie poziomy zaawansowania. Również od podstaw.

Moi uczniowie są dla mnie bardzo ważni i stawiam sobie za cel zdobycie przez nich swobody w posługiwaniu się językiem angielskim. Dlatego właśnie traktowani są przeze mnie indywidualnie i z największą uwagą. Śledzę postęp ucznia i dobieram materiał tak, żeby wciąż uczyć czegoś nowego, oraz na bieżąco powtarzać to, co zostało już opanowane.
Staram się też aby nauka języka była przyjemna, wesoła, i praktyczna.

W razie potrzeby skupiamy się na bardzo konkretnych celach ucznia - np. przygotowaniu do egzaminu ósmoklasisty, matury, FCE, CAE, TOEFL, przygotowanie do studiów zagranicznych, pomoc na studiach z wykładowym językiem angielskim, przygotowanie do liceum z brytyjskim programem np. Akademeia High School.

Lekcje dostosowuję też tematycznie do zainteresowań.

Główny cel uczenia języka to jednak zawsze "rozgadanie" ucznia. Już od poziomu początkującego wplatam w lekcje elementy konwersacji, które rozszerzam w miarę powiększania się zasobu słów oraz środków językowych ucznia poprzez ekspozycję na język (materiały w języku angielskim).

Celem lekcji ze mną jest umiejętność swobodnej rozmowy w języku angielskim na tematy związane z życiem codziennym, szkołą, pracą, zainteresowaniami, podróżami itd., a także rozumienie tekstów np. podcasty, social media, strony internetowe. 

Oferuję również pomoc w nauce języka angielskiego w celu nadrobienia materiału szkolnego.

Moi uczniowie mogą liczyć na moje pełne zaangażowanie podczas lekcji, a także na dodatkowe materiały podsyłane im w formie elektronicznej.

Języki obce to moja pasja. Jestem też nauczycielką z powołania, więc uczę z entuzjazmem i radością.

Pomagam w tzw. "rozgadaniu się", w przygotowaniu na rozmowę kwalifikacyjną, do zmiany pracy, do wyjazdu zagranicznego, w przygotowaniu prezentacji lub tekstu.

Angielski do pracy, Business English, konwersacje.

Uczę także od podstaw.

Uczę również języka włoskiego.

Zdobyte wykształcenie, wiedza i umiejętności, wieloletnie doświadczenie w uczeniu, obycie w międzynarodowym środowisku, wysoka kultura osobista, oraz kreatywność, elastyczność, a także umiejętności interpersonalne pomagają mi uczyć na wysokim poziomie. Inspiruję uczniów poprzez przykłady i ćwiczenia. Razem odnajdujemy najbardziej odpowiadający im sposób nauki. Wspieram wewnętrzną motywację uczniów do nauki języka i w ten sposób pomagam osiągać ich cele związane z nauką.

Sukcesy moich uczniów to dla mnie ogromna radość.

Lekcje ONLINE np. Skype, Zoom itp

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Adres zajęć

Agnieszka Inglese
Lipowa
05-803 Pruszków
NIP: 5222722937

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
01.2007 - 03.2009
Wageningen University, Holandia
Magister inżynier
Environmental Sciences - Environmental Toxicology
09.2009 - 05.2013
Universita Cattolica del Sacro Cuore
Doktor
AgriFood System
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
05.2013 - 05.2014
Ministero della Salute i UCSC
Ocena dokumentów potrzebnych do rejestracji chemicznych środków ochrony roślin.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 17
avatar
Iga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2022

Bardzo polecam P. Agnieszkę. Około 7 miesięczna nauka poskutkowała na prawdę zadowalającymi wynikami z matury (polepszyłam je o ok. 20-30% - zarówno z podstawy jak i rozszerzenia). Prawie całkowicie zniknęła u mnie bariera w posługiwaniu się językiem, dzięki temu, że lekcje są prowadzone w 99% po angielsku. Bardzo stresowałam się pierwszych lekcji, ale już od samego początku poczułam się bardzo swobodnie. Ogromnie polecam!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2022

Bardzo polecam! Lekcje prowadzone w przyjemnej atmosferze i dostosowane do potrzeb. Dzięki zajęciom zmniejszyła się moja bariera w mówieniu po angielsku.

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lutego 2022

Bardzo polecam lekcje z Panią Agnieszką! Zajęcia pozwoliły mi przygotować się do rozmowy po angielsku z szefem i dodały mi pewności siebie w używaniu języka.
Podczas spotkań jest przyjazna i miła atmosfera, lekcje są różnorodne, na każdy temat. Pani Agnieszka jest elastyczna i dostosowuje się do potrzeb ucznia (nawet jeżeli potrzebny temat zajęć po angielsku wychodzi spontanicznie). Dużo wsparcia, wiedzy, otwartość i indywidualne podejście - to otrzymamy na zajęciach :)
Gorąco polecam!

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2021

Jestem zadowolona z korepetycji i wyniku matury. Bardzo dobre podejście, ciekawe zadania do rozwiązywania i cierpliwość. Zdecydowanie polecam.

avatar
Nela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2021

Super podejście do dzieci i sposobu przekazu materiału .Bardzo bardzo dobry pedagog.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2021

Szczerze polecam naukę z Panią Agnieszką, gdyż potrafiła bardzo dobrze przygotować mnie do egzaminu ósmoklasisty z j.angielskiego. Przed rozpoczęciem nauki mój wynik z egzaminu próbnego był poniżej 50%. Po kilku miesiącach wspólnej pracy na ostatecznym egzaminie otrzymałam powyżej 90%!!! Serdecznie dziękuję Pani Agnieszce.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2021

Współpraca jak najbardziej owocna i opłacalna. Ciekawe oraz efektywne pomysły na lekcje. Wszystko zawsze dobrze wytłumaczone krok po kroku. Zdecydowanie polecam.

avatar
Hubert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 stycznia 2021

Szczerze polecam Panią Agnieszkę. Indywidualne podejście do ucznia, ciekawe materiały pomocnicze oraz co najważniejsze miła i swobodna atmosfera. Po 3 miesiącach nauki widzę poprawę jakości i płynności mówienia po angielsku, na czym najbardziej mi zależało. POLECAM !

avatar
Irmina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2020

Polecam zajęcia z Panią Agnieszką. Pomimo bardzo krótkiego czasu nauki nadrobiłam sporo zaległości i dzięki temu zdałam maturę. Jeszcze raz gorąco polecam! :D

avatar
Maciej Fink-Finowicki
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2020

Znam Agnieszkę od wielu lat i kilkakrotnie współpracowaliśmy przy wspólnych projektach. Jej angielski zadziwił mnie swoją płynnością i naturalnością. Ja osobiście pracuję z klientami angielskojęzycznymi długo, tym lepiej mogę ocenić swobodę i doświadczenie Agnieszki w posługiwaniu się tym językiem.

Agnieszka pomogła wielu moim kontrahentom w doskonaleniu swojego angielskiego, ale co uważam za najważniejsze, pokazała im jak z bieżącym zakresem słownictwa i znajomości języka uderzać w świat, czyli, krótko mówiąc pomogła przełamać magiczną barierę języka mówionego i komunikatywnego.

Agnieszka oprócz języka angielskiego, dysponuje również płynnym językiem włoskim w którym biegłość nabyła podczas swojego wieloletniego pobytu w Italii, gdzie robiła doktorat i pracowała na uczelni. Równie chętnie pomaga w nauce tego języka i ma w tym duże doświadczenie i świetnie opanowany warsztat pedagogiczny, zarówno w pracy z dziećmi, jak też z dorosłymi.

Agnieszka jest osobą niezwykłej cierpliwości, uwagi i empatii, ale przede wszystkim zaimponowała mi jako nauczyciel wymagający w sposób miękki, wręcz pluszowy formę pracy nad regularnością postępów w szlifowaniu języka, co jest niezwykle istotne podczas pracy z młodymi uczniami.

Znam trzy języki i nauczyłem się ich dzięki motywacji i dobremu warsztatowi moich nauczycieli. Ułatwiło mi to zwiedzenie pół świata i poznanie kilka tuzinów fantastycznych ludzi. Z perspektywy czasu, życzyłbym sobie, aby każdy z tych języków był uczony w taki bezstresowy sposób, jaki robi to Agnieszka.. ;)

Serdecznie polecam!!!

avatar
Jaro
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2020

Z przyjemnością rekomenduję współpracę z Panią Agnieszką. Pelny profesjonalizm i zaangażowanie pozwoliły na znaczny progres w nauce
j. angielskiego.

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 listopada 2019

Super osoba, pedagog, człowiek.
Bardzo duża wiedza i umiejętność dotarcia do ucznia. Podejście, wiedza, a także umiejętność zainspirowania ucznia i zwrócenia uwagi na to co ważne i co „kuleje”. Przecież sukces bierze się stąd, że się chce chcieć i uczyć, a nie zmuszać do tego. Inaczej pozostaje tylko wykuta i zapamiętana formułka, a nie umiejętność stasowania w życiu, lekcjach ale i na co dzień i chęć. Gratuluję Pani podejścia, metod i osobowości. Aha: uczeń ostatniej klasy szkoły podstawowej.
Polecam !

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2019

Polecam Panią Agnieszkę uczyła mnie oraz mojego syna który miał egzamin na koniec klasy 8. Zdał go bardzo dobrze co przełożyło się na wybór lepszej szkoły średniej co w obecnych czasach nie jest takie proste. Gorąco zachęcam do nauki u pani Agnieszki i pozdrawiam serdecznie.

avatar
Ula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lutego 2019

Nauczyciel absolutnie godny polecenia! Próbowałam wcześniej z kilkoma osobami, ale nigdy to nie było to.
Agnieszka jako korepetytor jest profesjonalna, zawsze przygotowana do zajęć, słuchająca potrzeb ucznia oraz kreatywna.

avatar
Wiola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 stycznia 2019

Serdecznie polecam zajęcia z Panią Agnieszką, którą cechuje pełny profesjonalizm, kreatywność i otwartość. Lekcje odbywają się o umówionej porze. Pani Agnieszka jest zawsze przygotowana do zajęć i uśmiechnięta. Odpowiada na wszelkie pytania, cierpliwie tłumaczy, potrafi dopasować charakter zajęć do potrzeb ucznia. :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 marca 2018

Zajęcia odbywają się w bardzo przyjemnych bezstresowych warunkach. Zindywidualizowane podejście wedle potrzeb i możliwości. POLECAM !!!!!!!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 grudnia 2017

Zajęcia z Panią Agnieszką są dopasowane do potrzeb uczącego się. Zawsze realizowałyśmy materiał, na którym mi zależało- głównie rozmowa i słownictwo związane z zawodem, który wykonuje. Dzięki temu nabrałam pewności siebie, pozbyłam się bariery i strachu przed rozmową z osobami anglojęzycznymi. No i co ważne- lekcje upływają w miłej atmosferze. Polecam :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.